Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyúan fáj a fejem. Van...

Iszonyúan fáj a fejem. Van valami hatásos itthoni szer erre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fejfájós, éppen ezért vagyok most rendkívül ingerült. Nem szoktam hozzá. Szó szerint az egész fejem fáj, főleg oldalt és elöl. Ha van erre valami házi gyógymód, kipróbálnám azt, és csak végső esetben vennék be Algoflexet (más nincs itthon).
2010. okt. 12. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Levendula és menthol olaj, ha van otthon, masszírozd be a bőrödbe, ha van otthon. Ha nincs, a gyógyszertárban kapsz MigraStick-et, abban ugyanez van. 1500.-ft körül van. [link]
2010. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mitől fáj. Ha magas vérnyomástól, akkor egy minipress 2 mg-os jó lenne tűzoltásra, de ha valami mástól, akkor algoflex simán belefér.
2010. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyes fejfájásokat nagyon jól elmulaszt az alkohol, pl. pálinkával öblögetés (nyilván nem annyi, hogy berúgj tőle, csak egy kicsi).

Mégsem ajánlom, mert ha mégsem válna be, akkor nem tudsz algoflexet bevenni.

Egyébként szerintem nem veszélyes, ha néha beveszel pár szemet, amíg nem rendszeres.

2010. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A vérnyomásom rendben van, így végül is nem derült ki, mitől fájt, de elmúlt. Ittam egy gyenge kávét, lehet, hogy az használt.
2010. okt. 12. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!