Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kell mentőt hívni ilyen...

Kell mentőt hívni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt egy rosszullétem, ezzel kapcsolatban vagyok kíváncsi a véleményetekre.


Egy kerti party volt kisebb társaságban, mérhetetlen hőség, amihez hozzájött az egyébként is nagyon alacsony vérnyomásom mellé a menstruáció első napja is, és ez így együtt nagyon megviselt. Volt egy kisebb szédülésem kora délután, utána még azt reméltem, hogy minden rendben lesz, de másfél órával később rosszul lettem. Magamnál voltam, de hirtelen elgyengültem, összerogytam, úgy kaptak el. A barátom bevitt a házba, lefektettek, sötét szoba, vizes ruha stb. Fél óra elteltével már jól éreztem magam, később vissza is tértem a többiek közé.


Amikor elmeséltem itthon hogy mi történt, azóta azt hallgatom, hogy milyen felelőtlenek voltak a többiek. Meg hogy miért nem hívtak orvost hozzám.


Szerintetek is kellett volna?

Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?



21l



2023. júl. 17. 16:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10

Nem jelentkezett azóta, de nem is voltam hasonló körülmények között. Nem menstruáltam azóta és olyan hőség sem volt.

2023. aug. 4. 13:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem volt menzeszed azóta?
2023. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12

Úgy, hogy kb. 29-30 napos a ciklusom és július közepe óta nem jött meg.

2023. aug. 4. 13:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaaa tényleg. Na a dátumot nem is néztem :) bocsánat :)))
2023. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!