Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a problémám ? Mitől...

Mi lehet a problémám ? Mitől van hosszú ideig tartó általános rossz közérzetem , influenza szerű tünetekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám 2 hónapja kezdődött.

Erős fejfájás, szédülés, étvágy nuku. Ez tartott kb. 2 hétig, előtte nem nagyon fájt a torony.

Ekkor kivizsgálások sora...

Koponya CT, MRI, agyi erek MRI, nyaki erek UH. Negatív minden.

Okés rendben, ez után go Kardiológia ( szív UH, EKG, 24h EKG, terheléses EKG ), minden negatív.

Elküldtek vérvételre. Elmentem belgyógyászatra, koleszterinem picit magas ( de erről tudtam ), limfocita % volt picit magasabb 42,6 % ( 25-40% ), alacsonyabb a neutrofil granulocita 47% ( 50-70 % ). Az abszolút értékek rendben voltak egyébként, semmi eltérés.

Utána go fül-orr gégészet, aztán szemészet. Minden stimmel.

A szédülés és a fejfájás fokozatosan múlt, étvágy jött/jön vissza.

Közben egyébként fogytam egy 4-5 kilót ( 80-ból ).

Utána jött az általános rossz közérzet, gyengeség, influenza szerű tünetekkel.

Hidegrázás, éjszakai izzadás ( nyak környékén ), szemégés, piros torok, nyelv hátsó része fehér, láz nincs(!).

Ez van már rajtam 3 hete minimum.

Ismét go háziorvos, csináltassak egy friss labort és nyaki UH ( nyirokcsomók ), hasi UH és mellkas röntgen. Minden megvolt, szerencsére semmi baj.

A labor a háziorvos szerint szuper jó. Egyedül Limfocita % 23,7 ( 25-40 % ), a korábbihoz ( 1 hónappal ezelőtti ) képest itt pedig alacsonyabb lett.

Az abszolút értékek rendben!

Nem maradt más a háziorvos szerint mehetek pszichológushoz mert tuti fejben van a probléma... Stressz, szorongás, sok munka és az készíti ki a szervezetem...

Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy ilyen jellegű problémám lenne.Nem azért mert nekem nem lehetne de akkor is érzem , hogy rossz a közérzetem, gyenge vagyok, fáradt.. a 10 %-át nem bírom mozogni a korábbiaknak.

Nem érzem jól magam a bőrömben!

Járt valaki már így? Vagy csak hasonlóan?

Mentális betegség tud ilyen tüneteket produkálni?

Háziorvos bár nagyon kedves, segítőkész, érdeklődik utánam de már kellemetlen lemennem hozzá...

Két hónapja nem vagyok önmagam.


35/F


Köszönöm szépen!



2023. júl. 18. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nő lennél, mindenféle vérkép nélkül azt mondanám, hogy vashiány, hogy egyél sóskát + C-vitamint.

A vérképen nem volt alacsony a hemoglobin szint?

2023. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami autoimmun nem lehet?
2023. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm válaszod.

A hemoglobin 148 g/l ( 140-175 )


#2

Köszönöm, hogy reagáltál.

Sajnos nem tudom tényleg. Rettenetesen tanácstalan vagyok.

Elmenjek immunológiára?

2023. júl. 18. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet a stressz. Nekem is minden bajom van a stressztől. Ha az ember kimerült, problémái vannak a vizsgálatok negatívak simán... Minden tünetem a stressz okozza, rengeteg van. Pszichológust javaslom én is, nem árthat.

De persze olyan vizsgálatokra mész még el amire akarsz.

2023. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm a válaszod.

A háziorvosom szerint csutka negatív 3! nagy laborom, nem tud hova elküldeni…

Nem ellenzem ezt a mentális dolgot, egyáltalán nem de nehéz elfogadni… mikor úgy érezte az ember, hogy teljesen rendben van az élete, nincs problémája, sem párkapcsolati sem anyagi…

2023. júl. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!