Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli puffadás ellen tehetek...

Reggeli puffadás ellen tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy reggelente mindig nagyon fel vagyok puffadva. Eddig reggelente "lapos" volt a hasam és sosem voltam így, de egy pár hete vettem ezt észre, hogy minden reggel így kelek. Este már nem igen eszek, csak nagyon ritkán. Próbálok fogyókúrázni szóval már csak ezért sem eszek estem Lehet valami oka annak hogy ennyire puffadok? Mit tehetek ellene?

17/L


2023. júl. 22. 10:00
 1/3 Horváth Bence Ernő ***** válasza:
menj el wcre kakilni ! Hátha jobb lesz ! vagy valmi betegség lehet vagy étel alergia szereintem menj el orvoshoz ne hogy nagyobb bajod legyen !!
2023. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarul koplalsz - este nem eszel - éhezteted magad 12 órán át.


Nem kell csodálkozni, hogy puffadsz.

2023. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, egyatalán nem koplalok. Elegendőt eszem, napi 1800-2000 kcalt. Mellette edzem es igy vagyok deficitben. Nem hinném hogy ez a probléma.

És #1 ez sem lehet probléma, mert rendben van az emésztésem.

2023. júl. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!