Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a lisztes dolgok fogyasztását, mit tudnék helyette enni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy nem érzem jól magam a lisztes dolgok után, puffadok, fáj a hasam stb. semmi energiát nem adnak meg nem is kívánom őket, viszont mindenhol csak az van szendvicsek, péksütik.És nem is nagyon tudom, hogy mit ehetnék helyette amivel jól is lakok. Valami tipp?

2018. dec. 7. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
banán, alma, datolyaszilva, vegyes saláta, gluténmentes mindenféle
2018. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Helyette gyümölcsöt zöldséget eszek, sajtot, magvakat, tömegnövelő port
2018. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sütőtök, sült krumpli, puffasztott rizsszelet, müzliszeletek, tejfölös túró, majonézes saláták, krémtúró, joghurt, kefír, sajt, paradicsom, mindenféle zöldség, mindenféle gyümölcs
2018. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gyümölcs zöldség után én nem érzem magam jóllakottnak. Nem fogytok ezektöl?Vagy hozzá lehet szokni?
2018. dec. 7. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:

A párom rizsre váltott a gluténmentes éveink alatt. Én inkább zsírra, a "kenyérpótlékom" is olajosmag-ropogós. Nem muszáj kenyeret enni, annyi étel van, persze ha elmész otthonról s tudod, hogy nem lesz normális bolt vagy étterem, nem árt vinni saját ételt.


Te tudod, mivel laksz jól. Én kenyérrel soha, semmiképpen nem tudtam, nekem fehérje kell, zsír, zöldség és SOK kalória egyben. Úgyhogy így eszem.

2018. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A gyümölcs sokunkat farkaséhessé tesz. Zöldségtől még sosem laktam jól, pedig szeretem kilószámra enni őket, ha van, aki megcsinálja. De van, aki igen. Tapasztald ki, neked mi válik be, mennyi és mikor.
2018. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress rá paleo blog-okra, kategorizálva receptekkel vannak tele.
2018. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne az legyen a cél, hogy lakj jól, hanem hogy ne legyél éhes. Ha fogysz valamennyit, az gond? Eleve túl vékony vagy?
2018. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, elég vékony vagyok. És most 2hétig nagyjábol kerültem a lisztes dolgokat már fogytam több kilót. Meg ahányszor rákerestem folyton fogyókúrás témában dobbja fel.
2018. dec. 7. 20:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Én délelőtt szendvics helyett azt eszem, amit szendvicsre tennék: sajt, szalámi vagy kolbász, főtt tojás, nyers zöldségek. Ha nem otthon eszem, vagy viszem magammal a kajámat kis dobozkában, vagy viszek egy csomag kesudiót vagy más magot.

Ha nagy ritkán előfordul, hogy nincs nálam ennivaló és megéhezek az utcán, bemegyek bármelyik kis boltba és veszek egy csomag sós mogyorót, mandulát vagy amilyen mag van. Pékségbe nem megyek, mert ott semmilyen étel sincs, amit én megennék, max. teavaj :)

2018. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!