Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy reggel még...

Miért van az, hogy reggel még (úgy ahogy) tök lapos a hasam, éhes sem vagyok, aztán, megeszek mondjuk egy zsömlét, és tök nagy lesz?

Figyelt kérdés
Mondjuk ez a zsömle (maga a zsömle, sonka, pici sajt vaj helyett, saláta) a reggelim és a tízóraim a suliban egyben, amit általában első szünetben eszek meg. Aztán amíg haza nem érek (du. 2-3 körül), nem eszek mást, csak vizet iszom. Mégis tök nagyra "megnő" a hasam, amit nem értek, mert csak ennyit ettem, nem is sok. Vagy ha csak iszom egy pohár vizet, akkor is ez van. Vagy ez teljesen normális? Csak mert tök fura.

2019. febr. 25. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy te nagyon sovány?
2019. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, inkább felesleg van rajtam... 2-3 kiló, de már dolgozom rajta!
2019. febr. 25. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek hasizmaid. Mármint vannak, de nem érnek semmit.

Vagy a zsemle fél kilós.

Nekem soha egy komplett ebéd sem látszik rajta. Pedig semmi különös.

2019. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Enikőke válasza:
Hasonlóan vagyok. Szinte nem eszem finomított szénhidrátot, kenyeret, rizst, tésztát és krumlit sem. 50 éves vagyok, es tavaly is volt egy ilyen időszakom, aztán elmult. TE hány éves vagy? Szerintem stresszel függ össze. Nagyon elkeserito, nekem, mintha egy lufi none a hasamban délutánra. Nincs IBSem, az tuti, de tanácstalan vagyok. Azt érzem, hogy ez levegő. Nem segítettem, de vna sorstarsad. :)
2019. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!