Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktatok puffadni ? Alhasatok...

Szoktatok puffadni ? Alhasatok, vagy inkább a gyomrotok ? Nekem most a gyomrom van felpuffadva , rendesen látványos. Van arra esély, hogy kidurran, annyira terhelődik ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz pukizni, meg kakilni, nem lesz gond, majd elmúlik.
2023. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyiket sem tudok most. Reggel volt egy kis kaki. Vettem be espumisant , de nem használ semmit. :( Ugye nem fog kirepedni, kilyukadni , kidurranni ? Nagyon látszik, borzalmas kellemetlen.
2023. júl. 26. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szelek nem tudnak távozni az akár bélelzáródás jele is lehet elvileg.
2023. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:( akkor mit tegyek ? Reggel óta tart. Megvan a menstruációm, plusz stresszes és ideges voltam ma egész nap és mostanra akár egy hordó , úgy nézek ki. Nem fáj egyelőre. Mit csináljak ?
2023. júl. 26. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell állandóan , mérd meg a hasad körfogatát, majd egy óra múlva is, ha több a mért érték, és nem tudsz pukizni, akkor doki. Ha négykézláb állsz, a feneked legyen magasabban, akkor kijön a felesleges gáz egy része, de ha olyat ettél, vissza is termelődik. Az a lényeg, hogy jöjjön ki belőle, na hajrá!
2023. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a magyarázat, menstruáció alatt jobban puffad az ember. Pihenj, majd elmúlik.
2023. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eljöttem sportolni. Gyorsan szedem a levegőt , a gyomrom már tuti kireped. Lehet, kár volt eljonnom. Hazamenjek ? Elbírja az ember gyomra a sok levegőt , ami benne van ?
2023. júl. 26. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha gyomrodban van a levegő, az böfögéssel tud távozni, nem pukivak.
2023. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, a gyomroszájamat éreztem nagyon puffadtnak. Jól be is görcsöltem este a menzesz miatt, nem ment a sportolás. Hazajöttem és pihentem.
2023. júl. 27. 08:03
 10/13 anonim ***** válasza:
A női bél ki sajnos ki tud durrani, de a gyomor nem.
2023. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!