Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kávé ivástól vizsga előtti...

Kávé ivástól vizsga előtti drukk érzet?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy érzékenyebb lettem a kávéra, miután megiszom egy csészével olyan érzés, mintha éppen vizsga előtt várnék, hogy szólítsanak.

Valakinek volt már ehhez hasonló?

Muszáj kávét innom, mert nélküle nagyon tompa vagyok.Mire tudnám lecserélni, ami felpörget, de nem okoz ilyen tüneteket?



2023. júl. 28. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen ugyanígy voltam, de azért, mert durván túltoltam a kávéfogyasztást. Nekem csak az használt hogy két évre letettem, aztán pedig mértékkel kezdtem újra inni.

Nekem ami bevált helyette, az a zöldtea volt. Élénkítő hatása van és ugyanúgy tartalmaz koffeint is, csak kevesebbet. Vizsgaidőszakban is azt ittam anno.

2023. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt, és nagy kávéfogyasztó voltam. Elején nem akartam elhinni, hogy ez okozza, mert előtte évekig kávéztam.


És a családban nagyapámnak ugyanez volt.


Nem tudom mi okozta, egyszer csak kialakult. Pedig imádom a kávé ízét, viszont emiatt már nem fogyasztok, pont amit leírtál.

2023. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi kávèt iszol egy nap?
2023. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már maximum két presszó felöntve tejjel, de nem mindig iszom másodikat
2023. júl. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!