Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős stressz okozhat gyomorpro...

Erős stressz okozhat gyomorproblémákat és hormonális gondokat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1,5 évben kicsit erős stressznek vagyok kitéve. Időrendben kezdődött édesanyám betegségével. Agy- és tüdő daganat. Eközben elvesztettem a munkám (tavaly ősszel), aztán három hét munkanélküli alatt végig rettentő lázas beteg voltam. Hamar találtam másikat, nem volt megfelelő, így három hónap után találtam egy jobbat. Jelenleg ez rendben van. Ezután hosszas szenvedés után meghalt édesanyám a kezeim között (idén februárban). Megint két hét betegség, új munkahelyen... szerencsére nem lett belőle gond (soha nem voltam beteges). Mindeközben a házasságom (lelkileg bántalmazó) rosszabbodott, így jelenleg válunk. A lakást nem tarthattam meg (hiába fizettem volna ki), illetve nyakunkban babaváró, CSOK (kiskapukkal ezeket visszafizettem önkéntes alapon, bünti nélkül). Ő elment külföldre, minden az én nyakamban. Ház és lakás eladás, új vétele és minden ami ezekkel jár, költözés, hitelek, adók, közművek stbstb intése. Jelenleg apukám kanapéján alszom, ahol édesanyám haldoklott (nincs más lehetőség jelenleg). Közben intézem a hagyatéki dolgokat is.


Lényegében amiatt írtam le, hogy az életem minden területét érte stressz, szóval: ezek miatt lehetnek testi tüneteim? Állandóan fáradt vagyok, émelygés szédülés kb. két hete. Talán kezdek elfáradni? Labor volt nem rég, rendben volt. Hormonális zavar is van.. hormonpanel is volt nem olyan régen, akkor még rendben volt.


2023. aug. 1. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnàlatos ez az egész amik történtek veled! Rà ment a gyomrodra az idegeskedés és a stressz!
2023. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!