Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha sok kávét iszok az milyen...

Ha sok kávét iszok az milyen kihatással van?

Figyelt kérdés

Többször próbáltam már leszokni a kávézásról , de a családba mindenki issza és úgy elég nehéz. Azt veszem észre hogy ideges leszek a kávétól. Ha iszom azért , ha nem iszok akkor azért ,mert hiányzik. Volt már hogy egy egy hétig nem ittam. Az első nap azt éreztem hogy nagyon hiányzik nagyon fáradékony vagyok majd órákig tartó fejfájást tapasztalok. (Rosz közérzet álmosság stb mintha másnapos lennék) De utánna teljesen rendbevagyok amíg újra nem kezdem el inni.

Más is így érzi?

Rabjai vagyunk a kávénak?

Vagy tesznek bele valami függést erősítő szert?



2023. aug. 1. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A sok kávé nem tesz jót a vérnyomásnak. Stresszesebb leszel tőle. Én is volt hogy napi 10 kávét megittam. Éreztem is hogy ez nem kehet így tovább.
2023. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!