Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan keljek fel az ébresztőre?

Hogyan keljek fel az ébresztőre?

Figyelt kérdés
Van hogy felébredek és van hogy totál atalszom, most fogok költözni eddig szüleim költöttek mindig, 4.30 kor kene kelni munkába de tuti hogy nem fogok felkelni akkor sem ha 9-10 körül alszok el, annál hamarabb nem tudok ugyanis viszek két kutyust akiknek pisilni kell, esetleg egy hangszóróra gondoltam hátha az hangosabb de megtobb praktikákra lenne szükségem
2023. aug. 5. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

-Rengeteg ébresztő. Én a sokadikra térek magamhoz annyira, hogy már emlékszem rá ,hogy egyátalán kinyomtam.

-A telefont ne tartsd magad mellett, hanem kelljen kikelned az ágyból, hogy lenyomd

-Használj időkapcsolós lámpát vagy okosizzót, ami fényt csinál az ébresztő előtt

2023. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én meg sem mozdulok az ébresztőre :cc
2023. aug. 5. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérj meg valakit, hogy hívjon fel az ébredésed idején, vagy ha jobb a viszony a szomszéddal, akkor ha nem nagy gond neki és vagytok olyan nexusban, kérd meg, hogy menjen át
2023. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!