Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szerecsendio joghurtba...

A szerecsendio joghurtba keverve kellemes bodultság érzést ad tényleg?

Figyelt kérdés

Ki akarom probálni mert itthon sok a stressz, apámék állandoan csesztetnek mindennel és már a cigi se nyugtat meg! Meg semmi sem...

Mert ugye olvastam, hogy a szerencsendionak van hallucinogén hatása és ki akarom probálni, milyen érzés mikor megszunnek a problémáim még ha ideiglenesen ,de akkor is megszunnek.



2023. aug. 17. 08:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazábol a marihuanat akarom kiprobálni mert nagyon jo nyugtato hatása van és a benne lévo anyag jot tesz kis mértékben állitolag, olvastam... meg van sok ismerösöm aki fogyaszt marihuanat de nem adnak már kértem... Nem tudom mit tegyek?
2023. aug. 17. 08:36
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

A szerecsendiós dologról még nem hallottam...

A drog viszont a stressz levezetésnek a lehető legrosszabb formája. Ráadásul a marihuána sem fog feltétlenül segíteni, mindenkire eltérő hatása van, lehet hogy idegesebb leszel tőle. A hallucináció sem feltétlenül olyan kellemes mint amit a filmekben mutatnak hogy minden színes és vicces lesz.

Ami "jót tesz" az a cbd és azt külön is meg lehet venni, és legális is.

Az írásod alapján fiatalnak gondollak, inkább a sportot, kirándulást javasolnám. Az segít kiszakadni a rossz hangulatból, a mozgás oldja a stresszt (elég ha sétálsz egyet egy parkban) és egészségesebb is.

2023. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, amugy sokat sportolok és sétálok de az nem segit. Régota sokat mozgok de nem segített...
2023. aug. 17. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Elég sokat kell belőle megenni kb 25g a normál és ilyen 40 felett erős (már kicsit hallucinogén is). Amúgy mind1 hogy joghurtba vagy mivel, pl én leveses kanállal szoktam betolni mézzel, és leiszom édes teával :D
2023. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És be állsz tole?(:
2023. aug. 17. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Be ám keményen kb 1 napig adja :D
2023. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van róla fórum is régi tök jó történetekkel

[link]

2023. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!