Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak nekem olyan a közérzetem...

Csak nekem olyan a közérzetem lassan, mint Covid karantén alatt volt?

Figyelt kérdés

Sajnos a nagy meleg engem már nagyon megvisel. Én még annyiból is speciális vagyok, hogy a klímától könnyen lebetegszek, valamiért érzékeny rá a légúti rendszerem, ezért nem is használjuk a lakásban.

Esténként hiába szellőztetünk, itt még este 10-kor is 30 °C volt, egyedül a hajnali órákban hűl le, nagyjából reggel 5-6 ig, hogy normálisabb legyen a testem számára.


Olvastam, hogy élettanilag 19-22 °C között kényelmes lenni az emberi szervezetnek, az én szobámban meg 29 van hetek óta.


A ráadás, hogy én itthonról dolgozom, heti 1-2x elmegyek boltba nagybevásárolni, azt is kora reggel 6 órakor letudom. De sehova se járok el, kiállok az erkélyre és perzsel a nap.

Annyira begubóztam az utóbbi hónapokban, hogy alig várom, hogy ősz legyen. Viszont aggaszt, hogy mi lesz a következő nyarakban, most már mindig ez vár rám, hogy lesz egy 3-4 hónap amíg az ember szinte mentálisan totál leépül amíg ez tart?


A fizikai részéről nem is beszélve. Próbálok otthon edzeni, hogy kicsi testmozgást végezzek, de 29 fokban tornázni otthon 2x megterhelőbb, amúgy sem vagyok egy adonis alkat.


Kíváncsi vagyok, hogy másokat is megterhel-e ennyire ez az időszak, vagy én vagyok már belesüppedve ebbe a hisztis helyzetbe, mert minden nap mérgelődök miatta.


2023. aug. 28. 11:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 25-27 fok volt este/éjszaka, akkor is olyan biciklin, mintha be lenne kapcsolva a klíma, szóval pont elviselhető. Egy zordabb kora őszi napon ilyenkor már megfagysz, ha nincs rajtad legalább egy kapucnis felső.
2023. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!