Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás, szédelgés, egyensúly...

Fejfájás, szédelgés, egyensúlyzavar, látás romlás. Lehet más(komolyabb) oka a fronthatásokon kívül?

Figyelt kérdés

Ez mostanában, úgy egy hete kezdődött, ma nekimentem vállal az ajtó szélének, azt hittem beljebb van, meg néha oldalra megyek úgy, hogy azt érzem egyenes, homályosan látok, belülről hasogat a fejem, lüktet.

22 éves vagyok.

Szerintem a frontok, de esetleg tapasztalat?


2023. aug. 30. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokaknál posztcovid okoz ilyen gondokat, de sok egyéb más betegség is lehet, háziorvosod keresd fel, ki kell vizsgálni az okát.
2023. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de pont ilyen tüneteim voltak 3 éve. Azóta se múltak el, megszoktam. Nekem is azt mondták posztcovid. Minden vizsgálatom negatív. Persze ki kell vizsgálni, lehet csak szemüveg kell de lehet rosszindulatú probléma is. Én nem találgatnék.
2023. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam covidos. Legalábbis tüneteim nem voltak, hacsak nem tünet nélkül estem át rajta.
2023. aug. 30. 12:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Mire célzol rosszindulatú probléma alatt? Ugye nem agydaganat?
2023. aug. 30. 12:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem akartam vele orvoshoz menni, talán ha bejön a hűvös idő, jobb lesz.
2023. aug. 30. 12:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok
2023. aug. 30. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj csak el orvoshoz,ki kell vizsgálni az okát, sok mindentől lehet, migrén is okozhat ilyet, de nincs értelme találgatni, háziorvosod keresd fel. elküld vérvételre, abból már sok mindent meg lehet tudni.
2023. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Ezért írtam, hogy felesleges találgatni. Nem látok beléd, ahogy senki sem lát. Igen okozhatja daganat is, de ez csak egy a 100 millió közül. Ahogy írtam lehet szemüveg kell, lehet vérszegénység, fertőzés, cukor, vérnyomás ... stb. Lehetne sorolni. De hangsúlyozom senki nem lát beléd, orvoshoz kell fordulni.
2023. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!