Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire tudom majd fenntartan...

Mennyire tudom majd fenntartani a formám középsuli mellet?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon jó formában vagyok napi akár többször is edzem mozgok stb. Viszont kezdődik a suli és nem tudom mennyire lesz időm mellette edzeni.. Jelenleg focizok heti x2 de nem fogom folytatni inkább ahova bejáros leszek ott röpizni kezdenek el. Szóval ropiznek kb heti 3 szor és mellett elmennek futni vagy csak itthon valami edzést ha lesz rá időm (annyi biztos nem mint a nyáron ) a kajára odafigyelnék mennyire fog megmaradni a formám?

2023. aug. 30. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez így csak közvetve megmondható...

Milyen intenzitással focizol, mennyire vagy benne jó?

Mennyire tudsz röpizni, mennyire tudsz jól mozogni a pályán? Posztra akarsz játszani vagy csillagban?

Mennyit és milyen intenzitással futnál?

2023. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Ha kevesebbet mozogsz es kevesebbet eszel az pont ugyanannyira jo. Ha edzel barmennyit, az izom mar nem epul le.

Egyszeruen ha kevesbe mozogsz, kevesebbet egyel

2023. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!