Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy higgyen...

Mit csináljak, hogy higgyen nekem?

Figyelt kérdés
Reggel felhívtam a házi orvosom, hogy írjon ki táppénzre, mert tegnap éjjel belàzasodtam és reggel mèg gyenge voltam dolgozni menni. Most viszont már egész jól vagyok, és holnap mennék be hozzá vizsgálatra. Mit csináljak, hogy ne higgye azt, kamuztam?
2023. aug. 30. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ne aggódj ezen, biztos, hogy nem Te vagy az egyetlen, aki ilyen tünetekkel fordult hozzá mostanában.

Én a helyedben, ha már jól lennék, be se mennék hozzá vizsgálatra, csak telefonálnék, hogy jobban vagyok, de még a héten táppénzen maradnék. Aztán pénteken bemmenék a táppénzes papírért. Az én dokim örülne, hogy nem mentem be hozzá megfertőzni őt. A hirtelen lázzal induló kórság általában vírusfertőzés, úgyse tud vele csinálni a doki semmit. Ki kell pihenni.

2023. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Őszintén mondd el a tényeket.

Gyakran előfordul, hogy 1 nap után lemegy az ember láza.

Ettől függetlenül a mi orvosunk legalább 3 napig otthon tart és igaza is van. Te még nem vagy egészséges. Addig érzed jól magad, amíg otthon heverészel és semmit se csinálsz. Amint elkezdenél dolgozni és reggeltől estig tevékenykedni (utazás a munkahelyre és vissza, bevásárlás, házimunka), máris éreznéd, hogy nem vagy jól. Ezek nagyon csalóka dolgok. A lázat ki kell feküdni vagy legalábbis pihenni otthon.

2023. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor holnap beszélek vele. A lázon kívül voltak más egyéb tüneteim amik még nem múltak el, úgyhogy remélem megérti majd a helyzetet.
2023. aug. 30. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A betegséggel kapcsolatban ne aggódj, tudja az orvos, h van ilyen. Amúgy tudtommal a táppénz legalább 3 nap, kevesebb időre nem tud kiírni és lázas betegség után nem is szokás azonnal visszaengedni senkit a melóba.
2023. aug. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a dolog. Húzta a száját de végül kiírt. Nem értem mi köze van hozzá hányszor vagyok beteg. Nem jókedvemben lázasodtam be. Senkinek sem öröm a kevesebb pénz… na mindegy.
2023. szept. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!