Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A fiam az elmúlt 1 hétben...

A fiam az elmúlt 1 hétben szinte minden nap hányt, nincs étvágya, rossz a közérzete, de leginkább egyébként amikor úgy érzi, hogy hányingere van, meghánytatja magát, hogy jobb legyen a gyomrának. Szerintem stressz okozza. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Most fogja kezdeni az egyetemet, 200 km-re tőlünk, sőt előtte gólyatábora is lesz. Nekem nagyon gyanús, hogy ez okozza nála a stresszt. Kifejezetten vagány srác, könnyen ismerkedik, laza(legalábbis látszólag),van barátnője, de nekem akkor is gyanús, hogy mindenféle más testi tünet nélkül történik mindez. Magára lesz utalva teljesen, nem ismer senkit, mert senki nem megy az ismeretségi köréből oda. Próbálok beszélni vele erről, úgy látom, az ő fejében is megfordult, hogy esetleg pszichés eredetű, de tanácstalan vagyok, hogy hogyan segíthetnék neki. Elengedjem így egyáltalán a táborba? Pár nap múlva kezdődik.

2023. aug. 25. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Okozhatja vírus ,stressz

Keressen fel orvost

De ha egyetemre megy már nem te döntesz hogy elmehet e

2023. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A legőszintébb válasz: Honnan a fenéből tudjuk? Nem ismerjük az életeteket.
2023. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván orvos lenne célszerű, de ugye jön a hétvége, kedden meg kezdődne a gólyatábor. Meg aztán nem tudom, hogy ennyiből mit állapítana meg, ha meg vizsgálatokra küldi abban az 1 hétben, míg itthon van, akkor nyilván ugrik a tábor. Ha nincs jól, természetesen ő sem akar menni. Esetleg egy vény nélküli stresszoldót vegyek neki? Vagy az pont annyit is ér?
2023. aug. 25. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívdd fel a háziorvost ma. Péntek van, ráadásul még munkaidő.
2023. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig is mgb6 vagy ilyen stresszoldó nem árt, nyilván sok oka lehet,akár vmi vírus,napszúrás,kevés, helytelen táplálkozás.
2023. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha a gólyatábortól ez van, mi lesz, amikor jönnek a zh-k, beadandók határidői, vizsgaidőszak? Szerintem is orvoshoz kell menni. A táborról döntsön ő, hogy akar-e így bemutatkozni.
2023. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Végül úgy döntöttünk, nem megy a táborba, megpróbálom testileg, lelkileg felhúzni a kolis beköltözésig. Már ha ez az oka egyáltalán a tüneteknek. Soha nem volt még ilyen, kifejezetten közösségi ember, de azért ez egy teljesen új élethelyzet, ahol ténylegesen egyedül kell helytállnia.

Köszönöm a kommenteket.

2023. aug. 25. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Több mint hetvenen kaptak ételmérgezést egy balatoni gólyatáborban:

[link]

Azt hiszem, hogy jól döntöttetek.

2023. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vírus. Nálunk az egész család elkapta, puffadás, hányás, hasmenés, olyan erős rosszulléttel és émelygéssel, hogy én is inkább meghányattam többször magam, mert akkor tényleg enyhült. Kébé egy hétig tartott, nekem a múlt héten volkt, de most is émelygek időnként. Egyébként a családi és imserősi körömben is rengetegen szenvedtek ugyanettől. Valami gyorsan és erősen fertőző vírus lehet.

A gólyatábori fertőzésről én is olvastam. Jól tette a fiad, hogy nem ment.

2023. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, utólag már én is biztosabb vagyok a döntésünkben. Már csak reggelente van émelygése, de kezd visszatérni az étvágya. Még az is lehet, hogy igazad van és tényleg vírus. Jobbulást mindenkinek, aki beleesett! : )
2023. aug. 28. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!