Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Evés után erős gyengeségérzet...

Evés után erős gyengeségérzet és szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy miután eszek, mindig hihetetlenül álmos leszek (sokkal durvább mint a kajakóma)

Emellett van hogy szintén evés után izzadok, szédülök, és gyengének érzem a végtagjaimat.

1 hónapja voltam vérvételen, minden érték rendben volt, egyedül a pajzsmiriggyel van gond, enyhén alulműködik, amire fel fognak írni gyógyszert. Már nagyon zavar hogy szinte minden alkalommal evés után ilyen a közérzetem több óráig.

Mit tudnék tenni ezellen?


2023. szept. 7. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg sürgősen a vércukor szintedet!
2023. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

“a pajzsmiriggyel van gond, enyhén alulműködik”


Hát akkor megvan! Ez az oka. Ha nem kezelteted, akkor evéstől függetlenül is krónikus fáradtság, “lustaság” lelassulás léphet fel cselekvésben és bizony gondolkodásban, reflexekben is.


Felborul a hormonális háztartásod, el is hízhatsz végül nagyon durván, s ez ördögi kör.

Nagyon figyelj oda!

2023. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztenciát néztek? Különösen a pajzsmiriggyel összefüggésben lehet ez az oka.
2023. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat! Vércukrot nem nézettem meg, mert eddig nem nagyon volt ilyen panaszom, kb 1 hónapja kezdődött. Egyebkent a glükóz normál érték volt a lelet szerint, legalábbis éhgyomorra.
2023. szept. 7. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Közeli rokonomnak ugyanez volt a panasza és szintén pajzsmirigy problémája van.
2023. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!