Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért mindig az éjszaka...

Miért mindig az éjszaka közepén jön rám a hasmenés? Hogy tudnám elkerülni vagy legalább húzni reggelig?

Figyelt kérdés
Számtalanszor előfordult, hogy az éjszaka folyamán erős hasfájással keltem és egyből mennem kellett WC-re, és persze nem 1x mert amint visszafekudnek érzem hogy megint kell és ilyenkor mindig hasmenésem van. Az egész éjjel sőt meg a reggelem is el van cseszve mikor rám jön mert nem tudom ezáltal kipihenni magam rendesen. Nem szoktam enni lefekvés előtt semmi olyat.

2023. szept. 24. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De én is így vagyok...szóval átérzem.
2023. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az éjszaka jelentkező erős hasfájás szervi eredetre utal, meglehet, hogy ki kellene vizsgáltatni.
2023. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha ez rendszeres, mármint a hasmenés nem normális, mindegy, hogy éjjel vagy nappal jelentkezik. Ki kellene vizsgáltatnod magad. Vagy rossz az étkezésed (túl sok zsír, túl kevés rost), vagy valami betegséged, gyulladásod stb. van.
2023. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gluténérzékeny vagy, és lisztes dolgot ettél vacsorára.
2023. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!