Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon erős migrén, tényleg...

Nagyon erős migrén, tényleg nem lehet mit tenni ?

Figyelt kérdés
Este fél 9 körül értem haza, már az M1-esen a lehajtó előtt nem sokkal éreztem hogy kezdődik, azóta mindig rosszabb. Kb. fél éve volt utoljára migrénem, de ennyire erős kb. négy éve. Most pedig számítottam is rá, ez abszolút elkerülhető lett volna, sokáig úgy is voltam vele hogy hát én döntöttem így akkor most megérdemlem, eddig egész jól is bírtam :D Most már ez tényleg sok, ennyire azért nem gondoltam, már tényleg vége lehetne mert kikészülök teljesen :( Máskor ilyenkor a hányás szokott segíteni, de most ez is esélytelen mivel egyáltalán nincs is hányingerem, enni is tudtam de ennyire erősen még talán sosem fájt a fejem. Tudom ilyenkor már nem lehet mit tenni, az elején kellett volna, de mindegy igazából csak azért írtam ki hogy addig is eltereljem a figyelmemet a szenvedésről.

2023. okt. 26. 02:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is rémesen migrénes voltam, de a migrén piercing nekem segített. Azóta csak kisebb fejfájásaim voltak, de azok is hamar elmúltak.
2023. okt. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!