Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Heves szívverés, éjszakai nem...

Heves szívverés, éjszakai nem alvás,stressz,szorongás,gyengeség, hányinger,magas pulzus és nyugtalanság.Minek a tünetei ezek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két hétben nagyon szét csúsztam.Nem találom a helyem,egy pillanatra nem tudok megnyugodni ,és úgy érzem hogy a szívem kiesik a helyéről még este is,amikor aludnom kéne.

Sportolok rendszeresen,de már az sem megy,mert olyan gyorsan fel megy a pulzusom,hogy abba kell hagynom a gyakorlatot mert úgy érzem elfogok ajulni.Az életem kusza,nem találom a helyem.Nincsenek barátaim,a családomra nem számíthatok,most léptem ki egy mérgező kapcsolatból.

Nagyon nehéz egyedül,állandóan rám jön a sírás de már ott tartok hogy nincs mit kisirni.A fejem szétszakad,napközben szédülök,nem tudom elvégezni a dolgomat,és közben olyan mintha a fülembe meg a nyakamba is a szivdobogasomat érezném.

Olyan vagyok mint egy zombi,és még nappal sem megy az alvás.

Nem tudom meddig bírom így,kezdem feladni.

Semmi sem jó az életemben,mindenben kudarcot vallottam pedig ezerszer neki álltam,újrakezdték,felálltam.

Most jött el úgy érzem a holtpont.Ilyenkor mi a teendő?esetleg egészségügyi bajom lehet,ha igen ,micsoda?

23/L


nov. 7. 02:13
 1/3 anonim válasza:
Ha gondolod elmehetünk iszogatni én sem alszom soha 19L
nov. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a szorongás is önmagában, de ezzel azért elmehetnél legalább háziorvoshoz, mert hosszútávon nem tesz jót ez az állapot semmiképp. Azt nyilván nem tudjuk kizárni, hogy szervi ok is van esetleg a háttérben, de így szokott ez kezdődni.
nov. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Parzsmirigy túlmüködés pl lehet. Vérkép kéne
nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!