Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasfájdalom,elégtelen...

Mellkasfájdalom,elégtelen alvás/nem alvás esti.farkaséhség,nappali figyelemzavar?forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el az egyetemet de nagyon nem tudok órákon így koncentrálni

Nem bírok vegigulni másfel órát,mert kiszakad a mellkasom de közben azt is érzem hogy mindjárt elalszok.Koran le szoktam feküdni esténként olyan 9fele,és egy este alatt 8x fel kelek,abból kétszer úgy,hogy farkasehes vagyok.

Van,hogy nem eszek és így vissza sem tudok aludni és van hogy keveset eszek éppen annyira hogy vissza aludjak.

Napközben sosem vagyok éhes.

Próbáltam már később is lefeküdni,de 2-3kozott mindig a kínzó ehsegre kelek.

Napközben bágyadt vagyok,depressziós,fáj a mellkasom,olykor hányingerem is van vagy fáj a hasam

Plusz nyomás alatt is érzem magam hogy mindjárt vizsga és bár otthon szorgalmasan tanulok hiába járok be ha egyszerűen nem tudok figyelni

Itt vagyok immár 23 évesen is azt is érzem hogy kifutottam az időből,hogy inkább dolgoznék és az egyetem nem nekem való.

Annyira stresszelek és nem tudom hogy mit is mondhatnék a házi orvosomnak.

Még neki is félek a problémámról beszélni.

Annyira rosszul vagyok,és senkinek nem tudok erről beszélni.


nov. 21. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A fronthatások is okozhatják, én is hasonlóan szenvedek. De ha megnyugtat, menj el egy teljes vérképre illetve kardiológushoz. Szedj vitaminokat, igyál elég folyadékot. Kitartás!
nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!