Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyen több energiám...

Hogyan legyen több energiám egészséges módon?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig egészségtelen dolgokkal próbáltam csillapítani, hogy mindig fáradt és motiválatlan vagyok, sok édesség, energiaital...

De szeretnék változtatni, mert 24 évesen úgy érzem magam, mint egy 70 éves :(

12 órában dolgozok álló munkát és már nagyon megvisel úgy érzem.

Valakinek tanács, hogyan ne legyek fáradt mindig?



nov. 23. 11:00
 1/4 Zcom09 ***** válasza:
100%

Egészséges étrend, megfelelő mennyiségű és minőségű alvás, testmozgás.

Állandó fáradság lehet mentális gond jele is, túl sok stressz vagy depresszió, érdemes lehet azokra is figyelni.

nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Depresszióra szedek gyógyszert de amellett is vannak ezek a tünetek, ezért gondoltam, hogy valami más is lehet a baj.

Egészségesebb étrendel próbálkozni kellene, mert munka közben általában csak veszek valami fornettit vagy szendvicset és azt eszem :(

nov. 23. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 12 órás álló munkát nem lehet bírni hosszú távon. Ezen kéne változtatnod.
nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyet valts, 12 ora fizikai munka sziv le. Haza ersz, beesel az agyba, aztan fel kelsz x ido alvas utan, fogadni mernek h igy se tudsz rendesen aludni. Csak a faradtsag nyom el, szabadnapon megy az alvas?

Keress valami kevesbe megterhelot ez legyen az ujevi fogadalmad. Jobbat erdemelsz!

nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!