Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segít egy egyszerű,...

Valaki segít egy egyszerű, olcsó étrend elkészítésében?

Figyelt kérdés

Nem találok egy egyszerű étrendet onlinen. Csak változtatni szeretnék étrendemen mert nagyon kevés energiám van. Esetleg ha privátba tudnátok pár tippet írni vagy váltanánk pár szót hogyan építsek fel egy jó étrendet vagy stb azt nagyon megköszönném

16f



2021. júl. 7. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


"Nem találok egy egyszerű étrendet onlinen."


Mit írtál be a keresőbe? Segíteni szeretnék, mert én most találtam. Lehet valamit rosszul írsz be.


Üdv!

2021. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak simán azt írom be weekly diet plan és mindig olyan sok hozzávaló van meg ebédek is bonyolultak úgymond. De tovabb nezem ugyis talalok mindjart egy jot...
2021. júl. 7. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen diétát szeretnél? Tömegnövelni, fogyni, esetleg egészségügyi szempontból (valamilyen betegség) szorulsz diétára? Mik azok a köretek és húsok / zöldésgek amiket szívesen eszel? Hány kg vagy?
2021. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gluténmentes, egészséges, amitől sok energiám lesz. 80 kg vagyok. Nekem minden jo csak olcso legyen
2021. júl. 7. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Hálisten akkor nem lesz nehéz dolgod.


Megfelelő mennyiségű húst, zöldséget és köretet kell ennek minden nap.


A kiszámításhoz olvasd el ezt:

[link]


A tápérték számít, nem az étel, viszont a csirke rizs a legegyszerűbb, amit nagyon finoman meg lehet csinálni. Úgy számold ki a kajád, hogy naponta legalább 4 teljes étkezésed legyen. Ez nem azt jelenti, hogy négyszer kell telekajálni magadat (soha nem szabad telekajálni magadat), hanem azt, hogy 4-5 alkalommal egyél keveset, és soha ne legyél éhes. Fontos, hogy az inzulinszinted se ugorjon meg annyira, ezért fontos a megfelelő tápanyagok kiválasztása (a csirke, rizs, zöldség nem fog akkora inzulintüskéket rakni beléd, hogy baj legyen)


Ezt a diétát tartva 2-3 hónapig bőven ki tudod találni, hogy milyen ételeket tudnál elkészíteni magadnak. Nyilván meg fogod unni, de utána már főzhetsz azt amit jól esik. Én mindenképpen ezzel a kajával indítanám a diétát amíg rászoksz, megszokod a rendszert és azt, hogy főzni kell. Utána lehet varriálni.

2021. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha eszel rendesen, nem biztos h etrenddel van gond.

Vérvételen voltál?

Lehet kevés a vasad pl

2021. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csirke, rizs, sok gyümölcs és zöldség. Ne egyél igyál mesterséges cukrot, csak vizet. De lehet egy vérvétel se árt, mint írták.
2021. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!