Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szorongok emiatt, mit...

Nagyon szorongok emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel háromnegyed 6 körül, amikor itthon készülődtem a buszhoz, hirtelen elkezdtem csillagokat látni, és balra eldőltem, majd erősen bevágtam a fejemet a mellettem lévő asztal vaslábába, de nagyon nagy szerencsém volt, hogy pont nem a halántékomnál ütöttem be, mert akkor meg is halhattam volna, és nem nyílt szét a fejem, hanem csak egy nagy pukli lett rajta, ez biztos hogy ájulás volt.


Ezekre én egyikre sem emlékszem, nagymamám mondott el mindent, hogy mi történt.


Egyébként nem voltam magamnál legalább 3 percig, akkor tértem magamhoz, amikor mamám kérdezgette, hogy mi van velem, én pedig hangosan lihegtem, majd segített leülni a székre, és jobban lettem, eltűntek a fekete pontok a szemem elől.

Reggel egyébként túl hirtelen keltem fel az ágyból, mert hát csörgött az ébresztőm, de félig elaludtam, és mamám benyitott, hogy keljek. Anyukám azt mondta, hogy lehet, hogy emiatt szédültem el.


Ha utólag visszagondolok rá, mindig kiráz a hideg. :/


nov. 30. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy alacsony vérnyomás okozta az ájulásod, bár ennek az ellentmond, hogy nem közvetlen felkelés után jelentkezett. Tekintettel a traumás fejsérülésére, mindenképp el kellene menni a traumatológiára/surgossegire, koponya-CT erejéig (hogy a traumás vérzést kizárják), és akkor ott azt is el tudod mondani, hogy mi történt (már amennyire emlékszel), ill. végeznek neurológiai vizsgálatot, EKG-t, stb., vagy legalábbis elrendelik a neurológiai és kardiológiai konzíliumot.
dec. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!