Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan szorongok, izgulok...

Állandóan szorongok, izgulok ha új emberrel találkozok talán az elmúlt időben nehezebben megy az ismerkedés is, hányingerem van félek ha étterembe kell menni ,nem bírok egyszerűen enni és kínosan érzemmagam emiatt is hogy nem eszek!Valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Panikrohamom is volt az elmúlt időszakban, és nem tudom hogy gyurjem le ezeket a szorongásokát,!szörnyen érzem magam , szeretnék egy normális párkapcsolatban is élni a jövőben és félek hogy ez megneheziti

2023. jan. 7. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokmindenkivel van hasonló, és az a sokmindenki mind megtalálta a pszichológust, aki segít kilábalni az önbizalomhiányból eredő szociális fóbiából.
2023. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy önbizalom hianybol ered?
2023. jan. 7. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű, félsz, hogy kevesebbet érsz, mint a többi ember és le fognak nézni.
2023. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig járok fotózásra, divatbemutatókra mint modell úgyhogy nem értem
2023. jan. 7. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így eléggé ellentmondás, mert akkor a munkád során is állandóan idegenekkel találkozol. Akkor az evés kapcsán lehet, hogy a súlyod miatt aggódsz?
2023. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, és nem értem. Nem aggodok a súlyom miatt sem
2023. jan. 8. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Ágota?
2023. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*azóta :D
2023. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!