Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat kell pisilnem, emiatt...

Sokat kell pisilnem, emiatt szorongok a munkahelyemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs magyarázat, miért kell ilyen gyakran mennem, se állami se magán orvos nem tudott rá mit mondani. Általában óránként vagy másfél óránként kell. Néha valamiért sokkal gyakrabban, ilyenkor 4x is egy óra alatt, erre urulógus javasolt vény nélküli gyógyszert, attól elmúlik.


Nos eddig olyan munkahelyeim voltak, ahol ez nem volt gond, nem kellett engedélyt kérni senkitől, szólni sem, igazából észre sem vették. Most viszont recepción dolgozom, amit nem lehet egyedül hagyni, ezért mindig szólnom kell a kollégáknak, hogy most kimegyek. De van hogy pl kávét iszom, vagy sok vizet, akkor viszont gyakrabban kell, óránként mondjuk kétszer, ezt meg elég cikinek érzem. Amikor meg egyedül vagyok, ami lehet akár két óra is, akkor nem tudok elmenni. Bár én csalok ezzel néha, kiteszem a rögtön jövök táblát, amit amúgy külön mondtak, hogy csak sos helyzetben lehet használni. Érkezett már panasz rám munkatárstól, hogy kimegyek, amikor akarok, mert minimum két ember kell a recire, de van, hogy valaki 30 percet szünetel, nem tudni, mikor jön vissza, lehet egy perc múlva, lehet 20 perc múlva.


Most már félek sokszor kimenni, meg szólni, előre ettől félek, hogy mit fognak szólni, meg nem engednek ki. Mit tudok tenni ellene?


2023. jún. 7. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Kevesebb vizet iszol, nem kávézol és más vízhajtót sem fogyasztasz, megpróbálod visszatartani, kezelteted a szorongásodat. Hozzá lehet szokni, hogy ritkábban menjen ki az ember, de nem egyik napról a másikra. Fokozatosan próbáld és legyél türelmes magadhoz.
2023. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a szorongás okozza a gyakori vizelést. Nem fordítva.

Annak kellene utánajárni, hogy miért szorongsz. Bántalmazó munkahely? Nem tudsz kiállni magadért? Nárcisztikus, mindent jobban tudó kollégák, akik bármit mondasz, lesöprik az asztalról?

De a leírtak alapján a munkahely miatt szorongsz. Váltani kellene. Tudok, a biztos szart nehezen hagyja ott bárki is a hitrendszere miatt a bizonytalan, de jobbért. Ezt kellene jobban körbejárni önismerettel.

2023. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez már régebbre nyúlik vissza, már általánosban is elmentem minden szünetben mosdóba
2023. jún. 7. 11:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Óránként járni nem nagy kaland, brlefér a normálisba.

"De van hogy pl kávét iszom, vagy sok vizet, akkor viszont gyakrabban kell, "

Ez se meglepő, de ha zavar az eredménye, ne csináld és kész.

Ez ugyanolyan, mint nagyon jól esne a kávé ebéd után, de belőlem nem csak a vizet hajtja ki, hanem mást is. Ahhoz meg nincs kedvem a munkahelyen, így bent nem iszok

2023. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert már általánosban is szorongtál. Csak ott az iskola miatt.
2023. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már arról beszélnek a hátam mögött a munkatársaim hogy biztos szarni megyek meg ilyenek, csak még jobban szorongok ettől, ha kimegyek. Most is 2 óráig nem voltam, reggel még oké mert alig ittam még, de nem tudok egész nap csak két vagy három óránként menni...


Kávézni amúgy pont ezért nem szoktam és teázni sem, de vizet muszáj inni, ha nem iszom eleget fáj a fejem

2023. jún. 8. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Oké. És tettél-e valamit az évek során a változtatás érdekében?
2023. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát mivel többedik orvos azt mondta hogy nincs semmi szervi oka, ezért nem. Szedtem néha gyógyszert rá, de azt csak két hétig lehet egyszerre és annyit segít csak, hogy egy órában max egyszer menjek ki.
2023. jún. 8. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem szervi oka van. Ezért kérdeztem. Majd fogsz tenni ellene, ha eljutsz odáig.
2023. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

9, miért lenne betegség óránként járni?

Világéletemben úgy jártam. Kösz nincs semmi bajom.

Óránként tízperc szünet egyébként is mindenkinek minden munkahelyen jár. Aki cigizik, többet van kint. Pisilni nincs 2 perc sem.

2023. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!