Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covid óta a széklet szagot...

Covid óta a széklet szagot furcsának érzem. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tavasszal voltam covidos, először tudtommal. Szaglásom, ízlelésem teljesen kikapcsolt. Fokozatosan jött vissza. Sokáig a vegyszereket, benzint éreztem gyümölcs illatúnak, a tejtermékeket savanyúnak. Mostanra minden visszajött 95%-ban, viszont egy dolog nem. Bármilyen széklet szagát (saját, csatorna, állati) olyannak érzem, mint amikor nagyon bő olajban sütöd ki a rántott húst. Ilyen lisztes, olajos.

Fogalmam sincs miért van ez, ha minden más már jó. Hogyan lehetne ezt visszahozni? Nem mintha annyira hiányozna, csak furcsa. Voltunk egy állatparkban ahol lovak, disznók voltak és szürreális volt, hogy végig úgy éreztem mintha rántotthúst sütne valaki.


dec. 4. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen létező dolog, amit érzel, de hogy mikor fog elmúlni... Nekem is a fekália szaga volt legalább másfél éven át vegyszer szagú, de sokáig pl mindenütt főtt brokkoli szagát éreztem, csak úgy. Covid utógondozáson csak széttárták a kezüket, hogy vagy elmúlik, vagy nem. Nekem szerencsére visszatért minden a helyére.


Az egyik kolléganőm menyének viszont nem, ő kb elsők között lett covidos, külföldön kapta el, azóta sem változott a szaglása, a hagyma szagát nem bírja elviselni, annyira büdösnek érzi. Megenni se tud semmit, amiben hagyma van.


A városunkban a könyvtáros hölgynek meg egyáltalán nem jött vissza a szaglása, csak a kávé illatát érzi, semmi, de semmi mást.

dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Azért ilyen bekötött szemű szag alapján eszünk versenyen ne nagyon indulj.
dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!