Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja minden evés után...

Pár napja minden evés után olyan érzés, mintha valami kajamaradék ott maradt volna a torkomon, de hiába eszek/iszok, nem megy le. pszichés oka lehet, vagy tényleg megtörténhet?

Figyelt kérdés
pár hete, hogy lenyeltem véletlen egy nagyobb falatot, ami megnyomta gondolom a nyelőcsövem, de lassan egy hete ezzel az érzéssel küzdök, mintha lenne a torkomon valami. nem akadályoz semmiben, szimplán zavaró és néha alig merek enni, mert félek hogy megfulladok. nagyon aggaszt a dolog és nem tudom mit tehetek vele

dec. 14. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megsérült a nyelőcsöved. Ha nem javul 2-3 héten belül, kérj időpontot a gégészetre.
dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. tegnap este lefekvésnél éreztem, mintha "feljött" volna a savam, illetve ma is napközben égett a mellkasom, attól félek hogy reflux van a háttérben ://
dec. 15. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy ezért nem gyógyul vagy rosszabbodik a helyzet.
dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!