Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhes vagyok, korog a gyomrom...

Éhes vagyok, korog a gyomrom de nem megy le az étel és hányingerem van minden ételtől, ez mi?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja. Ha ez napokig adott, akkor menj el dokihoz.
2023. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja tart és rz idő alatt 5-6 kilót fogytam az amúgy ideális súlyomból
2023. jún. 11. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy hónapja tart, csökken a testsúlyod, szenvedsz, és a gyakorikerdesek.hu-ra írogatsz végzettség nélküli kommentelőknek. Értem.
2023. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn orvos. Nyilván első körben labor. Bármilyen lájtos és kevés kajára vonatkozik ez? Nem volt korábban anorexiád? Stressz?
2023. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Ja, jó akkor várj még pár évig hátha teljesen elfogysz...
2023. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3 igazad van

#4 igen, minden ételtől hányingerem van és minden cukros üdítőtől, nem kívánok semmit mégis éhes vagyok. Csak a víz, amitől nincs hányingerem. Nyilván eszek, különben már nem élnék, de ilyen 1000 kalória alatt eszek szerintem mert nem megy több. Inkább ilyen pépes kajákat eszek, tejbegríz, leves, főzelék. Húst egyáltalán nem eszem, a hajam is elkezdett hullani már sajnos

Lehet hogy tényleg nem ártana már orvoshoz mennem

2023. jún. 11. 13:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam anorexiás sose, de lehet hogy a stressz okozza, de ennyire durán kihatna az egészségemre?
2023. jún. 11. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy tényleg nem ártana már orvoshoz mennem"

Lehet.

2023. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel kihathat, de előbb a szervi betegségeket kell kizárni, mert a lelki nem mérhető.
2023. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!