Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak ha nem megy le...

Mit csináljak ha nem megy le a láz?

Figyelt kérdés
Tegnap délután lázas lettem, és egyszerűen nem ment le 39 fok alá. Hajnalban ment csak le és mapközben is kicsivel lejjebb ment. Most éppen 36fokot mértem de kb 1 órával ezelőtt megint nagyon magas volt. Ha orvoshoz megyek félek hogy beutal a kórházba és ott csak még rosszabbak lesznek az állapotok. Egyáltalán mi okozhatja ezt az egészet?

2023. febr. 10. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet influenza, nekem is magas láz volt első nap. Inkább ne menj most ki a hidegbe, inkább hívd fel az orvost. Hűtőfürdő segíthet ha nagyon magas.
2023. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegnap délután óta nekem is konstans 38-39 fokos lázam van. Vettem be lázcsillapítót, de semmi hatása.

Nem hiszem, hogy emiatt kórházba utalnának, ez nem extrém magas láz. Én általában így szoktam reagálni a betegségekre. Egy-két napig nagyon heves tüneteket produkálok, de 2-3 nap alatt túl vagyok rajta.

2023. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!