Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet már ez a mellkasi...

Mitől lehet már ez a mellkasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Kardiológiai vizsgálat alatt vagyok jelenleg mert sűrűn vám szív dobogás érzésem. De eközben van hogy szúr a mellkasom. Jobban mozgásra erősödik,van amikor el tart egy darabig,aztán elmulik. Most is szúr vagy nem is tudom,mintha le lenne rakodva valami,mintha néha jönne is fel a torkomon slájm,de én már félek. Gondolom annyira túl komoly nem.lehet mert akkor ennyi idő alatt már rosszabb lett volna. 27 éves vagyok,leiden mutációm van
dec. 18. 10:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Terheléses ekg nem lett túl jó,de kaptam 24 órásat azon pitvary és kamrai extrasystole volt. Uh-on kéthegyű billentyű prolapsusa igazolódott. Mióta nincs a magyar meleg nem.magas a pulzusom,inkább a vérnyomásom szokott alacsonyabb lenni,de a mérő időnként mutatja a ritmuszavart.
dec. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!