Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Álmos vagyok és nem tudok...

Álmos vagyok és nem tudok elaludni időben mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Fáradt vagyok de éjfél körül tudok csak elaludni vagy még később mikor, hogy. Másnap suli és húzós a kelés. Nappal szokott olyan lenni, hogy órán eltudnék aludni de mire hazaérek elmegy a kedv tőle. Kérnék valami ötleteket. 17/F
2010. okt. 22. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Esti futás. Garantáltan lefáraszt.
2010. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

a fizikai fáradtság talán jót tenne veled.

Teák (pl. komló), lehetőleg akciófilm mentes este, ...vagy 3mg Melatonin. Erről is sokat olvashatsz a neten.

HajDoktor

2010. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 N Szandra válasza:
100%

Nagyon sokáig szenvedtem ezzel én is,mindenféle altatót szedtem,futottam is,tornáztam,sehogysem aludtam el.

Egyik éjszaka amikor eltudtam volna aludni 2-3 körül,mint általában,továbbnéztem reggelig a tv-t.Másnap elmentem dolgozni,este 8-kor ágyban kellett lennem,mert nagyon elálmosodtam.Nehéz nap volt,de megérte,mert visszaálltam a bagoly életmódról,ami hidd el, nem egészséges.Az agy este 10től éjfélig pihen,ha pont ezt a szakaszt tv-zed át,vagy netezed,hosszútávon kikészülsz.

2010. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) a gyógyszeren kívül a többit kipróbálom ha azok se hatnak akkor esetleg azt is.
2010. okt. 22. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
XANAX!
2010. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem altató.
2010. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!