Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normalis szerintetek?

Ez normalis szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiatalkoromban magas vernyomast diagnosztizaltak akkor 200 felett volt de gyogyszerre lement az idok alatt joval alacsonyabb mertekre. Mostanaban eszrevettem kiujult a hipochondriam es nagyon sokat idegeskedtem stresszeltem halal felelmem volt es nem reg beteg is voltsm amire antibiotikumot szedtem es most altalanosan 148/85-92-ot szoktam merni nem reg hagytam fel tejesen a koffeinnel szerintetek ez normalis? Elegge meg vagyok ijedve mindentol a stressz befolyasolhatja a vernyomasom a gyogyszer mellett is? Valami teat stresszre tudtok mondani? Segitene szerintetek koszi a valaszokat

dec. 25. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A stressz is megemelheti a vérnyomást, de lehet hogy szimplán csak ismét szükséged van a gyógyszerre, vagy egy jó pszichológusra, akivel beszélgethetsz.
dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!