Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha migrén idején sosem szoktam...

Ha migrén idején sosem szoktam hányni, akkor ezt most a karácsonyi étel és alkoholfogyasztás okozhatta?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap kb. 10/6-os erősségű migrénnel jutottam el nagybátyámékhoz karácsonyozni. Ilyenkor jellemzően vizet és max. Kávét iszom és próbálok aludni. Hát, itt sajnos kellett enni és inni is... :/ Tudom, ez meggondolatlanság volt, de már nem tudtam visszacsinálni, éjjel 1 és 3-kor hánytam, régi parasztház, a 2 szoba közt van a fürdő mint átjàró, így aztán jól fel is ébresztettem mindenkit...


Persze azt mondták ez tök oké, van ilyen, nem lehet elkerülni hogy ivások után néha ne hányjon valaki.


De ha eddig sosem voltam hányós migrénkor, akkor ha nem iszom ilyenkor alkoholt meg eszem zsíros kajákat, ugye máskor sem lesz ez? :( Sosem csináltam ilyen meggondolatlanságot.


A másik opció, és ez ugyancsak problémás, hogy terhes lettem. :/ de ilyenkor még túl korai lenne hányni, 27-28-án kéne megjöjjön, és még holnap sem tudnék tesztet venni, szóval remélem meg fog jönni. Ezen kívül semmi furát nem érzékelek, amitől gyanús lenne hogy esetleg ez terhesség.


A melegfront meg nálam amúgy is migréngenerátor, szóval csak nem...



dec. 25. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Eperoham a zsírostól és alkoholtól.
dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
En se hanyok minden migrenkor de szokoevben egyszer van hogy annyira megkinoz
dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!