Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap belázasodtam hirtelen,...

Tegnap belázasodtam hirtelen, előtte nap semmi jele nem volt, tök jól voltam (edzettem is, szerencsére nem konditeremben hanem egyedül). Covid lehet vagy influenza? Más is járt így?

Figyelt kérdés

dec. 27. 04:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Covid, vagy influenza, 2023-ban tökmindegy... Tudom, tudom, ez a COVID már örökre téma lesz, 2033-ban is lesznek róla kérdések...
dec. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vasárnap óta vagyok így, mint akire ráöntötték!

Szerintem mindegy melyik, ki kell pihenni!

dec. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész családon most megy át a covid, egyvalakit leteszteltek és pozitív, úgyhogy biztos az. Egyébként már tényleg mindegy minek nevezzük, hasonló tünetekkel jár, sokat kell pihenni, ennyi. Én csak azt remélem hogy ettől nem hullik ki utóbb a hajam fele, mint amikor 3 éve először voltam covidos.. :')
dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jobbulást kívánok akkor nektek is! ❤️
dec. 27. 17:30
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
#3 Nem, nem vagy covidos, te legyél pozitív, meg a családod, ne a kamteszt amit csináltok, mert semmi értelme, csinálok én bármikor pozitív kamtesztet mézre is.. Ettől függetlenül jobbulást.
dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Orvos csinálta a tesztet az egyéves gyereknek, szerintem ő jobban tudja hogy covid vagy nem covid :D
dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
"Orvos csinálta a tesztet." Nincs több kérdésem. :D Hát persze, akkor jobban tudja, az orvosok azok, na azok istenek. Ezt akartad hallani, akkor én leírom. Ettől függetlenül jobbulást kívánok szeretettel, sajnálom az embereket..
dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi bajod van neked? :D Nem mindegy, hogy tőled függetlenül létező, full idegen ember covidos vagy influenzás-e? Nyilván okosabb vagy az orvosoknál, köszönjük hogy megtudhattuk.
dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Nem, nekem nem mindegy, azért maszkoltunk 2 évig, és voltak lezárások, utazási korlátozások, mert mindenki hallgatott a nagy "szakemberekre", és orvosokra. Ha mindenki egységesen merte volna azt mondani, hogy "na mentek a pics@ba" akkor nem lett volna mindez. Nem vagyok COVID-19 tagadó, de azt sem hiszem el, hogy emiatt nem élhettünk normális életet 2 évig körülbelül.
dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sokat segít ha elengedi az ember a múltat és nem azon rágódik hogy mi volt évekkel ezelőtt :D Viszont nem értem amit mondasz, ha nem lettek volna a lezárások, akkor is terjedt volna a covid, ahogy most is terjed, és mégis tagadod hogy mások ezzel a betegséggel vesződnének jelenleg 🤷‍♀️
dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!