Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap belázasodtam hirtelen,...

Tegnap belázasodtam hirtelen, előtte nap semmi jele nem volt, tök jól voltam (edzettem is, szerencsére nem konditeremben hanem egyedül). Covid lehet vagy influenza? Más is járt így?

Figyelt kérdés

dec. 27. 04:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"ha nem lettek volna a lezárások, akkor is terjedt volna a covid, ahogy most is terjed." Tehát elismerted, hogy szerinted is egy baromság volt, köszönöm, akkor egyetértünk. :)
dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Arra még mindig nem reagálsz hogy miért tagadod hogy jelen lenne a covid és azzal is fertőződne a nép.
dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 "miért tagadod hogy jelen lenne a covid és azzal is fertőződne a nép." Én nem tagadom, a koronavírus mindig jelen volt, amióta emberek vannak, viszont a SARS-CoV-2, mint vírustörzs, csak 2019 óta van jelen, amely elszabadult a világon, és ezt tudjuk ugyebár. Nem egy nagyon veszélyes betegség, mégis kellettek a korlátozások, illetve a fél ország beoltva. A betegség mégsem tűnt el, pedig a nagyon kedves WHO azt ígérte, hogy az oltásokkal vége lesz. Nem lett vége, ezért 3 hónap múlva azt ígérte nem lesz erős lefolyású a betegség az oltottak körében, és így tovább. Szerintem viszont te egy COVIDtanú vagy, nem írtam neked csúnyát, te engem mégis megtámadtál, amiért megingattalak a hitedben.
dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy továbbra se magyaráztad meg miért nem vagyok covidos és miért rossz az orvos diagnózisa, de az utolsó mondatoddal helyére került ami sejthető volt így nincs több kérdésem.. 😅
dec. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Mindent meg kell magyaráznom, el kell mesélnem, először azt, hogy miért "tagadom" a COVID létezését (nem igaz.) Most meg ezt, kicsit néha gondolkodhatnál is, bár szerintem tőled túl sokat várok.
dec. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!