Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik mostanában estek át a...

Akik mostanában estek át a covidon, milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Milyen volt a betegségetek lefolyása?

jan. 5. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe náthának indult. Akkor lett gyanús, amikor a 3.napon nem éreztem szagokat. kb. 4-5 nap után kezdett visszajönni a szaglásom.
jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 3. napja beteg.

Nekem is náthának nézett ki, nekem az lett gyanús, hogy már az első pillanattól kezdve úgy fájt a testem, mintha átment volna rajtam egy traktor.

Náthánál is szoktak lenni végtagfájdalmaim, de nem ennyire az elején és nem ilyen erősek.

jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 neked mennyire folyik most az orrod? Lázad van?
jan. 5. 15:16
 4/10 A kérdező kommentje:
1 Nekem is hasonló volt, neked mennyire folyik az orrod?
jan. 5. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

K*vára folyik! :D Idegesítő.

Más légúti tünetem nincs is amúgy.

Lázam nem nagyon van, inkább hőemelkedés, de nem pontos a megítélésem, mert beveszek Panadolt a fájdalmaimra, és az szerintem nem engedi nagyon felmenni a lázam.

De ha épp kiment belőlem, akkor ilyen 37,7 körülit mértem.

Nálad mi a helyzet?

jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dettó, nekem az lett gyanús hogy nem érzek ízeket, szagokat. Az orrom ömlik, mint szénanáthásan, illetve kapart a torkom az elején, fájt. Hőemelkedés minimális.
jan. 5. 15:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Közepes nátha, rekedtség. Egyik délután végtaggyengeség. De amúgy 4 nap alatt megvolt az egész.
jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erős torokfájás, erős orrfolyás, hőemelkedés, végtag fájdalom, enyhe köhögés, fáradtság.

3 hete kezdődött, de még mindig nem érzem magam 100%-on.

jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerencsére volt annyi eszem,hogy ne adassak be semmiféle oltásmérget,így engem nem érint a covid és hasonló náthaszintű betegségek.Vígan,üdén telnek napjaim,miközben mindenféle szenvedő oltottról olvasok.
jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem szombaton robbant be. Szerdától fájt a torkom, szombaton jelentkezett fejfájás, izületi fájdalom. Ma fejfájás, és orrfolyás maradt meg, de ezt leszámítva kezdek gyógyulni. Utoljára 2022 nyarán voltam covidos, ahhoz képest nekem ez kissé gyorsabb és elviselhetőbb, pedig ez is igen kellemetlen. :/. Jobbulást mindenkinek aki most ettől szenved.
jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!