Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez talán daganat?...

Mi lehet ez talán daganat? (Képek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérem segítsetek nekem. Nagyon megijedtem, iszonyatosan félek. 29 éves férfi vagyok Ma délután ahogy töröltem a fenekem Nagyon fura volt mintha valami lenne a fenekembem. Aztán ma este fudesnel kitapintottam egy meggy nagyságú csomót a jobb végbélnyílásomban. Lefotóztam és egy nagy daganat van a képen. Ez végbélrák is lehet?

[link]

[link]

[link]



jan. 8. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Cicám, ez az aranyér.
jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez lesz az új hátterem



Amúgy sima aranyér. Adnak rá kenőcsöt (érszűkítő). Ha nem javul akkor műtét

jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Pénteken pont emiatt voltam proktológusnál. Gyógyszert írtak fel, kúpot, meg kamillás ülőfürdőt javasoltak. Elég gyakori ez, engem már műtöttek is vele, ne ijedj meg.
jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy proktológusnak azért meg kell mutatni, mert ő kitapintással pontosabban meg tudja állapítani, hogy kell-e rá kezelés vagy sem.
jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!


És ha ez az ér szétdurran elvérezhetek?

jan. 8. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

#5. 🤣


Jó vagy, nem kicsiben tolod a hipochondriát! 😅



Nem.

jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem durran szét, mert a bőr elég erős szövet. De tegyük fel kicsikarod valamivel, akkor se vérzik el egy ekkora seb, mert a vér megalvad. Ugyan ez van az öngyilkosoknál is, hogy felvágják az ereiket de túlélik, mert ha nem vágnak elég nagyot akkor a vérveszteség miatt elájulnak, de megszárad a vér és eláll a vérzés és a halál nem következik be. Tehát nyugi.
jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hallod, ilyen helyes kis ánuszrózsával könnyű lehet ismerkedni...😆 A dicpic már a múlt...
jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy kúppal kiszúrtam véletlenül, de nekem sokkal durvábban nézett ki, nem állt el a vérzés, de nem jön annyi, hogy elvérezz. 2 órán belül megműtötték.
jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!