Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet, talán agydagan...

Mi bajom lehet, talán agydaganat vagy valami más aggyal kapcsolatos probléma?

Figyelt kérdés
Pár napja szinte egyfolytában szédülök. Pl ha ránézek egy tárgyra,akkor úgy látom,mintha mozogna. Afféle ingázó mozgást látok. Többször kísért hányinger is az utóbbi napokban,mondjuk hányni még nem hánytam,de azt is hozzátenném,hogy mostanában nagyon keveset eszek. Főleg akkor érzem,hogy szédülök,ha felállok,olyan bizonytalannak érzem a járásomat.A fejem is többet szokott fájni,nem csak egy területen,hanem kiterjedten. Egyébként hajlamos vagyok a hipochondriára ,és ilyenkor nagyon meg tudok ijedni. Számtalan vizsgálaton részt vettem már az utóbbi hetekben. Kardiológiai,belgyógyász,különböző vérkép vizsgálatok,mind negatív lett. Neurológusnál kb 2 éve voltam,szintén szédüléssel és fejfájással kapcsolatosan kerestem fel az orvost,csináltak MR vizsgálatot,de ott sem találtak semmit. Úgy gondolom azért az agydaganat nem egyik percről a másikra alakul ki,szóval,ha az lenne,akkor már ott is felfigyeltek volna rá vagy tévedek? Persze sokat stresszelek,ez már kimutatható,mondták az orvosok is,hogy látszik is rajtam. Szemészeten is volatam már,igaz nem most,szintén kb 2 éve. Ott sem találtak rossz dolgot. Ez a legrosszabb,mikor az ember érzi vagy talán csak bebeszéli magának,hogy valami baja van,de az eredmények mégis negatívak. Örülök is,de valahogy nehezen tudom elhinni.

2013. okt. 4. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ugyanez volt, szédülést tapasztaltam, meg fájt a fejem, szemem, stb.

Mint kiderült, volt egy arcüreggyulladásom, amivel nem mentem el orvoshoz, és a fül is érintett volt benne.

A fülben van az egyensúly érzékelésért felelős szerv, és mivel ez is gyulladásban volt, ezért jelentkezett a szédülés.

Nem hinném, hogy agydaganatod van, rengeteg oka lehet a szédülésnek.

2013. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fő probléma a hipochondriád, nem az agydaganat szerintem. "mostanában nagyon keveset eszek" - itt a válaszod, ez a bajod. Leesik a vércukrod, szédülsz, hányingered lesz az éhségtől. Egyél többször kevesebbet és rendben leszel. Egyél gyümölcsöt, almát, banánt, körtét. Ha nincs étvágyad, akkor is próbálj meg legalább 3-4 óránként valami ilyesmit enni.
2013. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most vannak a tüneteid, most kéne az orvoshoz menni (nem két évvel ezelőtt), mellette egészségesen enni és egészségesen élni.
2013. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De két évvel ezelőtt is ugyan ezekkel a tünetekkel mentem el az orvoshoz.
2013. okt. 5. 11:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!