Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet néha random hasmenés?

Mitől lehet néha random hasmenés?

Figyelt kérdés
Időnként (havonta) előjön,egy üde hasmenés. Kifejezetten nem tudom mitől,de befolyásoló tényező az édesség(ha sokat eszem) a szénsavas üdítők,és a tej. Fura mert tej terméket naponta fogyasztok ugyanis azzal iszom a kávémat naponta 4x,és néha még iszok is,ami hol meg hajt,hol nem. Ha meg hajt olyan szinten fáj a hasam,hogy imádkozom, hogy végre ki jöjjön. Végül hasmenés formájában távozik. Egy jó pár napja éjjel történt az,hogy 1x eleje vizes,majd sűrűbb hasmenésem volt. Ekkor ittam egykis szénsavas üdítőt (kb.3,4 pohárral) Miért vannak ezek q kiszámíthatatlan hasmenések?
jan. 8. 22:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miért, ha nem étel érzékenység,akkor mi a másik?
jan. 10. 11:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet sajnos, IBS, IBD, meg még rengeteg féle bélbetegség van. De általában annak van bélbetegsége, akinek rendszeresen van hasmenése, nem ha vonta.


Vagy lehet epe, gyomor.


Teljeskörű kivizsgálással lehet csak kideríteni, ultrahang, MRI, béltükrözés, gyomortükrözés, széklettenyésztés.


Nem szeretnélek megijeszteni, tényleg, ezért nem akartam felsorolni.

jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem ijesztesz meg,szeretek nyílt lapokkal játszani. Azért nem gondolok epére, mert sosem fáj ott. És még ami furcsa,ma is meghajtott valami. De nem úgy nem volt vizes csak lazább. Elozmeny: több napja nem volt széklet. Ma csak tojásos rántottát ettem,és pár szelet csokit,viszont kávét 4 is. Másodjára be görcsölt a hasam,aztán nem tudtam el menni WC re egyéb okokból, de amikor sikerült akkor alig jött valami,de már nem fájt akkor a hasam.
jan. 10. 21:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam is van így neha hogy egyszer csak elkap es rohanás. De nem hiszem hogy kajától van mert van amikor ugyan azt eszem akor semmi bajom maskor meg alig érek ki.
jan. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!