Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, h örülni tudjak...

Mit tegyek, h örülni tudjak az élet apró dolgainak is?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetnék boldogabb? Örülni szeretnék apró dolgoknak is, és megbecsülni amim van...
2010. okt. 23. 12:47
 1/6 anonim válasza:
hát szerintem manapság elég szörnyű dolog történik sok emberrrel, pl. iszapkatasztrófa, éhezés Afrikában... ezek hallatán, vagy inkább láttán sztem jobban megbecsűlöd, amid van... lehet, hogy mások mindig boldognak tűnnek, de ez egyáltalán nincs így senkinél... ezt nekem is fel kéne fognom már végre... :)
2010. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeress, mutasd is ki és mosolyogj. Ez a kettő hihetetlenül hat Rád is, majd meglátod.:-))
2010. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom kimutatni, h szeretek valakit, mintha nehezemre esne, pl. szüleimnek soha nem mondtam, h szeretem őket, és nem szoktam megölelni sem...:S
2010. okt. 23. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nem próbálnád meg mégis? A kedvemért? Csak lépésről lépésre. Nem kell egyből a nyakába ugrani senkinek.

Így nem fog menni, ha ellenállsz, és keserű leszel egész életedben.

2010. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kedvedért? :) Aranyos vagy.
2010. okt. 23. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj..

számomra nincs felemelőbb érzés, mint

- gagyi akciófilmeket nézni a haverokkal, olcsó csipsz és kóla kíséretében

- egy fárasztó nap után leheveredni az ágyra, kinyújtózni és nevetni egy nagyot a napi dolgokon

- friss, meleg kenyeret enni forró, házi tejből készült kakaóval

- vagy akár csak nyerni egy sorsjeggyel ( még ha csak 200ft-t is


mindenkinek más "apró dolgai" vannak. találd meg azt ami téged éltet és máris jobb lesz az élet :)


14F

2010. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!