Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Cukormérőt háziorvos írhat ki...

Cukormérőt háziorvos írhat ki receptre?

Figyelt kérdés

Azzal olcsóbb lenne?

6,1 volt legutóbb tudom nem a világ vége, de egyre mente feljebb, és nyugodtabb lennék, ha tudnám figyelni.

Természetesen, ha nem írhat/ ír ki akkor veszek, csak ha olcsóbb (lehet) receptre akkor, teszek egy kört oda is


jan. 21. 18:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, már csak azt nem értem, hogy a lándzsák is 1x használatosak azt van belőle 10?


Vagy az erősség miatt van 10 és abból lehet eldönteni, melyik erősség kell nekem?


(nem tudom elképzelni ezt a lándzsát meg pent)

jan. 22. 21:29
 22/25 anonim ***** válasza:
N tudom most vagy én magyarázom rosszul vagy te vagy körülményes. Milyen erősség? Az erősséget, illetve a szúrás mélységét a pen-el tudod állítani. A lándzsa ugyanaz, akár 10 van belőle, akár 50,akár akármennyi. Azért van, hogy cserélni tudjad.
jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Sosem hallottam még penről, meg lándzsáról, mivel még életemben nem láttam ilyeneket. A tűt, azt megértem, hogy több kell, hogy steril legyen, de a lándzsát miért kell cserélgetni? Miért kell 10? Ezt nem értem



"Azért van benne 10 lándzsa, mert hivatalosan minden mérésnél kell cserélni és legalább tudd kipróbálni,hogyha megveszed és kibontod."


Ezt írtad. Ezt nem értem, hogy mit kell ezen, kipróbálni, ha mind a 10 ugyanaz, arra gondoltam, hogy ennek lenne valami erőssége és azért kell "kipróbálni"


Mert egyébként az a 10 lándzsa nem sok, szóval akkor már kb rendelhetem is a többi lándzsát kb. Magyarul ez a lándzsa a tű? Amit bele kell tenni a PEN-be amiből van 1 db?

jan. 22. 21:50
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, a lándzsa a neve, az a tű, ugyanaz, csak így hívják.

Amúgy youtube-on vannak erről videók, azt nézegesd és akkor megérted.

jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Rendben, megnézem köszönöm


Ez a készülék úgyanúgy kijelzi, mint pl a laborban hogy 6 vagy 6,3 a cukor?

Mert ahol rendeltem ott a kijelzőn "106"-ot mutat és azt nem értem mi lenne

jan. 22. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!