Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos fáradtság, mitől...

Folyamatos fáradtság, mitől lehet, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Mostanság az utóbbi pár hétben folyamatos fáradtság gyötör, úgy érzem a munkámat sem tudom rendesen elvégezni, illetve munka után számomra szinte vége a napnak, mert semmihez sincs erőm, de még hétvégén is, egyszerűen csak fekszem és alszok, mert semmihez nincs erőm. Nincs rosszkedvem, nemrég voltam laboron, és nem találtak semmi eltérést. Pajzsmirigy betegségem illetve inzulinrezisztenciám van, de mindkettő kezelve van és jelenleg jók az értékeim. Este hét nyolc körül már alszom, másnap reggelig, egyszerűen folyamatosan kimerültnek és fáradtnak érzem magam. Mitől lehet ez? Mit lehet ellene tenni? Úgy érzem már a minden napjaimat nehezíti meg
jan. 23. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a labor nem mutatott elterest, a vasszinted rendben van, ami altalaban a faradtsagot okozza. Nincs esetleg alacsony vernyomasod? Erdemes lehet B-komplexet szedni, attol en kevesbe voltam kimerult.
jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából az egyetlen eltérés amit mutatott a labor, az az hogy a cukor eléggé határon van, de igazából még az is határon belül volt csak épphogy. Alacsony vérnyomásom nincs, sőt épphogy magas, évek óta szedem rá a gyógyszert. Egyébként depresszióval is kezeltek már, mert hogy azt tudom hogy annak is a tünete lehet, viszont jelenleg nem érzem rosszul magam lelkileg sem. A B-komplexet kipróbálom köszönöm, hátha :)
jan. 23. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!