Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan, hogy majdnem...

Volt már olyan, hogy majdnem elalszotok, de mégsem és rátok jön a hányinger?

Figyelt kérdés

Nekem ritkán de előfordul.

Így volt ez tegnap este is.

Befeküdtem az ágyba, laptop rajtam, olvastam majd éreztem, hogy csukódik le a szemem már félálomba voltam, mikor hirtelen felijedtem, hogy nem aludhatok, leesik a laptop.

Pár mp alatt így "átváltottam" abban a pillanatban mintha valami történt volna az agyamban és rám jött a hányinger. Megszédülős érzést éreztem, ahogy felriadtam.


Próbáltam gyorsan elaludni de nem ment, éreztem a nyomást a fejemben, próbáltam nem mozogni, hátha gyorsan elalszom. Közben nagyon szomjas voltam, viszont erőm nem volt felkelni vízért. Szédülést éreztem a fejemben. Elaludnom nem sikerült, a hányinger nem múlt, idő nem tudom mennyi lehetett de szerintem egy 30p eltelt mire úgy éreztem, hogy nem hányok be ha felkelek, szédülve hoztam be vizet, örültem hogy van erőm felkelni gyors vettem be egy deadalont, kimentem a mosdóba. Visszafeküdtem, akkor még mindig nem volt jó de tettem a homlokomra vizes törölközőt.


Nagyon rettegek a hányástól, ilyenkor rám jön a remegés meg van hogy a láz is. Tegnap elég hamar túlestem rajta, de nem esett jól.

Évek óta (3éve) nem volt ez az érzés tegnap elő jött.

Egész nap semmi bajom nem volt. Estére elalvás előtt tört rám. Nagyon melegem is volt, nyitottam ki az ablakot gyorsan , egész este nyitva volt.


febr. 9. 11:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!