Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bármennyit iszok mindig...

Bármennyit iszok mindig száraz a szám. Mit tegyek? Nagyon idegesít már a szájszárasság.

Figyelt kérdés

febr. 17. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:
cukros nem vagyok, lett mérve már sokszor.
febr. 17. 14:57
 2/7 A kérdező kommentje:
kávét is csak napi 2 iszok.
febr. 17. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mit iszol? Nekem csak a víztől van ez, bármennyit iszok belőle ugyanúgy szomjas vagyok és ki van száradva a szám
febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy valami gyógyszert szedsz, aminek ilyen mellékhatása van , lehet, hogy be van dugulva az orrod és sokszor lélegzel nyitott szájjal, lehet, hogy túl kevés foyladékot fogyasztasz, lehet, hogy a lakásban túl meleg van/túl száraz a levegö
febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is mindig száraz :/
febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Télen fűtéskor alacsonyabb a szoba páratartalma, hamarabb kiszárad az ember bőre, orr- és szájnyálkahártyája.


Rakjál a fűtőtestre egy nagy tál tengeri sós vizet és időközönként cseréld, mert egy hét alatt simán elpárolog!


Lehetőleg üvegbe, fémbe vagy kerámiába tegyed, minél nagyobb annál jobb, mert több víz fér bele és nem kell gyakran cserélni!

febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor kiszaradva erzed a szad, es ezt nem valamelyik gyogyszered okozza mint mellekhatast, akkor, ha epp otthon vagy, akkor moss fogat ugy, hogy a fogkefevel gyengeden megkefeled a nyelvedet es a szajpadlasodat is. Utana oblitsd ki alaposan a szadat, es utana hasznalj valamilyen szajvizet.


Ha nem vagy otthon, es epp nem tudsz fogat mosni, akkor gondolj arra, es kepzeld el nagyon pontosan, minden reszletre kiterjedoen, hogy egy szelet citromot ragcsalsz.

Ha gyogyszer okozza, akkor probalj meg beszelni a dokival, hogy csereljetek valami egyebre.


Ha lehet, akkor ne kezdj el szedni semmilyen szaj-szarazsag-megszunteto cuccot, mert mindegyik egy kemiai vegyulet, amiknek szinten vannak mellekhatasai.

márc. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!