Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire kóser hogy a pékségbe...

Mennyire kóser hogy a pékségben száraz volt a termék?

Figyelt kérdés

Vettem pékárut, oke, hogy délben és kihűlt, de olyan száraz volt, hogy a kutya ette meg. Szerintem gusztustalan dolog így a vásarló elé tenni.

Mit gondoltok?


2022. dec. 14. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy sok helyen ilyen a minőség. A felfújt levegős kifli, zsemle a multiknál, fornetti, albán pékségek sz4rjai, mind ilyen. De összességében az élelmiszerek jelentős része ipari hulladék.
2022. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát előfordult már ilyen a történelem során. Ne menj oda többet vásárolni.

Egyébként mondhattál volna valamit még az üzletben is amikor kézbe kaptad a terméket.

2022. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1-es is írja, szinte mindenhol hulladékot árulnak, a legalja egyértelműen az albán péksütik, amibe nem tudom, mit raknak, de konkrétan hányingerem miután megettem.

Fornettitől volt, hogy hasmenésem volt.


vidéki kisvárosban élek, eddig egyedül az Aldiban nem volt gond, illetve egy hagyományos pékségben, a többiben nem mernék már péksüteményt venni.


googleben írj véleményt.

2022. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
A kóserság nem a sütemények szárazságának függvénye. Simán lehet kóser attól, mert száraz. A minőségi jelző már nem illik rá, de ha eredetileg kóser, akkor utána is az marad.
2022. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom olcsó is.

Ahol mindig friss van, ott drágák szoktak lenni.

2022. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!