Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire valószínű a havas tél?

Mennyire valószínű a havas tél?

Figyelt kérdés
Én a száraz hidegnek jobban örülnék, de elismerem hogy kell egy pici hó de tényleg, csak egy pici.

#tél #hó #időjárás #száraz hideg
dec. 6. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok hó kell a levegő tisztaságának, a földnek, az őszi vetésnek.

A gyönyörködésnek. Imádtam, amikor a városban is megmaradt a hó.

dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
100%, már meg is valósult.
dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 1-sel és 2-sel.

Már megvalósult, egy hete esett először és még mindig meg van a hó. Továbbra sem olvad.

dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakaszosan valósul meg, szerintem.
dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Csupa hó minden most is. Szerintem nem lesz egész télen hó, de ez csak tipp az elmúlt évek alapján. Szeretem a havat, de inkább csak nézni, nem sétálni benne, ha normálisan fel lennének sózva a járdák legalább, akkor jó lenne.
dec. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megtörtént.
dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyeneken filozofálni kérdező, de most van itt az ideje az ilyen időjárásnak! Abban reménykedjünk inkább, hogy áprilisi tréfaként nem fog megint előkerülni egy ilyen időjárás - heti meglepiként!
dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi volt a tél. Karácsonyra 10 fokot mond, éjjel a leghidegebb időpont 5 fok. Pedig úgy reménykedtem, hogy végre lesz egy értelmes tél, és nem 4 hónapos novembert kapunk...
dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire , osztrákoknál és szinte sehol sincs hó csak messzi északon . Tél mint tartós hideg nem létezik, pár kemény nap lesz marciusig aztán betör a fagy napokra április május elején pont rügyezéskor

véletlenül ....

dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!