Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érezted már úgy, hogy az...

Érezted már úgy, hogy az egész életedet elrontottad? Mi segített kimászni ebből az érzésből?

Figyelt kérdés
febr. 25. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az, hogy az életem még nem ért véget, még csinálhatom máshogy.
febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Amég nem haltál meg, addig lehet változtatni elég sok mindenen, ha bármin nem is.
febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, de mindig a jövőmre gondoltam. Arra, hogy 2-3 hónap múlva ez már nem is fog számítani.
febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Éreztem. Bár már inkább azt érzem, hogy nemcsak rajtam múlt ez. Mindegy, mert ennyire elrontott életet élni mindenképpen rossz és gyógyszerrel is épp csak elviselhető. Kimászni ebből? Nem vagyok már kisgyerek, nem álmodozok. Majd vége lesz, csak győzzem kivárni.
febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak úgy érzem, hanem sajnos valóban úgy történt. 55 évesen már nem sok mindenben reménykedem. :(
febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen.


Elkezdtem gyógyulni az étkezési zavaromból. Nem egyszerű és volt pár visszaesés, de megy.


Lassan de biztosan, ezen kívül könyvet írok - ez oskat segít, amikor épp a gyomrom fáj vagy régen jött a hülye "hányd ki" gondolat (2,5 éve nem vagyok bulimiás).

febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én most vagyok így, még nem tudom, hogyan tovább, de halvány elképzeléseim vannak, hogy irányt váltok kicsit. 30f
febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Sok sikert nektek, akik mertetek lépni

Sajnos én sem állok túl jól

febr. 27. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon néha. De ilyenkor azt mondom, hogy a hiba is a fejlődés része és megyek tovább az utamon.
márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!