Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy az...

Érezted már úgy, hogy az egész életedet elrontottad? Hogyan sikerült túl lendülnöd ezen? Mi segített tovább menni?

Figyelt kérdés
jan. 4. 11:53
 1/9 anonim válasza:
igen érzem ,egyenlőre nincs továbblépés,ha nem lennék ilyen gyáva kinyírnám magam
jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, amikor egyszer az eletemben a Fideszre szavaztam. Azota viselem a kovetkezmenyeit.
jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
A gyógyulás ott kezdődik amikor nem mást hibáztatsz.A fidesz nem jobb nem rosszabb mint más de még mindig a legjobb választás.
jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor egy második esélyt adtam egy embernek, pedig éreztem, hogy nem lenne szabad. Nagyon szép időszak jött az esély után-de a legnagyobb érzelmi bukásom is. Itt tanultam meg, hogy mindennek ára van.Mert a másodiknál nem csak az adott embert veszítettem, hanem egy gyermeket is. Aki ugyan nem volt az enyém, de átlagon felül közel éreztem magamhoz. Nagy lecke volt akkoriban.
jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4+ Egy életre elég tanulópénz.
jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem érzés tudat.

Sokat "segít", hogy van a fejemben egy elképzelt élet és nagyon sokat vagyok ott.

jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

100 GME részvényt a 300szoros ár kilövése előtt eladtam 20 évesen, hogy nyerjek valami kb 30$-t vagy 25 millió előtt.

És akkor még örültem, is, hogy de jó, hogy itthon vagyok és tudom figyleni a részvényeimet.

Teljes erővel megfejeltem a falat.


18 évesen meg lemaradtam egy munkalehetőségről amivel havi 800 ezreket kerestem volna.


Biztos lesznek még lehetőségek az életemben de ez a 2 okozott bennem akkora törést, hogy váratlan pillanatokban, legalább havonta előjönnek 5 évvel később is.

jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Több 100 GME részvényt*
jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Érezted már úgy, hogy az egész életedet elrontottad?":

Folyamatosan ebben vagyok, kiutat nem találok;


"Hogyan sikerült túl lendülnöd ezen?":

A Desperado megénekelte, hogy: "Lassan beletörődsz, hisz tudod, semmi sem változik".


"Mi segített tovább menni?": Az őrület, a munka, ami értelmetlen.

jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!